שאלות נפוצות ותשובות

בשלב הראשון ניכנס למסך "תבנית". לאחר מכן נלחץ על "חדשה". ניתן שם לתבנית ונאשר (לצורך העניין נאמר שאנו מדברים על עו"ד לדיני תעבורה ולכן נקרא לתבנית "ייצוג משפטי בבית משפט". לאחר מכן נרד למסך הירוק ונתחיל לכתוב את ההודעה שאנו רוצים שהלקוח יקבל עם סיום השיחה. לצורך ההסבר, נקרא ללקוח שלנו יובל וכך ההודעה תראה (לדוגמא): היי יובל, דיברנו בקשר לייצוג משפטי בבית משפט לדיני תעבורה. הייעוץ כולל: הכנה, ליווי וייצוג משפטי ביום הדיון. שכר הטירחה הינו 5000 ש"ח פלוס מע"מ. בברכה, עו"ד יונתן שביט."

לאחר מכן נמחק את המילים שמייצגות פרמטרים משתנים ונוסיף במקומם פרמטרים. לדוגמא: יובל זה משתנה. הרי לא לכל הלקוחות קוראים יובל. לכן אני נמחק את המילה "יובל", נלחץ על "הוסף משתנה לתבנית", נקרא לו לצורך העניין "שם הלקוח" ונלחץ אישור. לאחר מכן נלחץ על המיקום שבו נרצה את המשתנה (לאחר המילה "היי" ונוסיף את המשתנה שם כך שזה יראה כך: "היי [שם הלקוח]……." באותה הדרך אני נמחק גם את המילים "הכנה, ליווי וייצוג משפטי ביום הדיון" ונשים משתנה בשם "מה השירות כולל". ובמקום "5000 ש"ח פלוס מע"מ" נוסיף משתנה בשם "מחיר" ונמקם אותו במקום הנכון.

לאחר מכן נלחץ על "שמור תבנית" וזהו! התבנית נוספה בהצלחה. נוכל לבחור ולהשתמש בה במסך "תבנית"

כמובן! רק יש לשים לב לדבר אחד – הלקוח יוכל ללחוץ על הקישור אך ורק אם הוא הגיב לכם להודעה. עד אז הקישור לא יהיה לחיץ. זו הגדרה של אפליקציית Whatsapp ולכן כדאי לסיים את התבנית בשאלה כגון: "האם הכל היה ברור? תרצה לשאול משהו נוסף?"

ובכן, זה פשוט מאוד! מעתיקים את המספר אליו נרצה לשלוח הודעה למסך "נמען" בשורה שבה ניתן לרשום מספר, לאחר מכן עוברים לחלון "תבנית" ובוחרים בתבנית "ריק", מסמנים שליחה דרך Whatsapp בלבד ולוחצים "שליחה". תוך שניות ספורות חלון השיחה יפתח. כמובן שניתן גם להשתמש בתבניות שיצרתם.

לוחצים על מסך "נמען" ולאחר מכן לוחצים על האייקון של המרובע שבתוכו יש איש. בוחרים איש קשר והאפליקציה תכניס את המספר שלו בשבילכם לשורת הנמען.

במסך נמען ניתן ללחוץ על האייקון של השפורפרת שמשמאל לשורת המספר. לחיצה עליו תגרום לכך שהמערכת תזהה בשבילכם את השיחה האחרונה ביותר שהוצאתם או קיבלתם ותכניס את המספר לשורת הנמען.